Смите Ворлд Цхампионсхип Дан 3 & колон; Финалс

Ажурирати Датум: 1 Може 2024
Anonim
Смите Ворлд Цхампионсхип Дан 3 & колон; Финалс - Игрице

Садржај

Улози су били високи у последњем дану Смите Светско првенство у Атланти, Грузија. $ 2,5 милиона долара високих улога.

Након веома конкурентног дана, два полуфинала, Сјеверноамерички когнитивни премијер и еуропски Титан изашли су на врх. Можете прочитати нашу детаљну рецензију другог дана овдје и интервјуе с когнитивним премијером и Титаном.

Утјешна утакмица (когнитивна црвена вс СК играње)

Утјешна утакмица за треће и четврто место започела је дневне догађаје. Сјеверноамерички Когнитивни Ред се суочио са европским СК Гамингом за шансу од $ 400,000. Оба тима су имали успешан турнир протеклог викенда и сваки се осећао равномерно.

Гаме Оне

Когнитивни Ред је рано повукао прву крв на 5 минута, док је Дивиос љуљао двоструко убиство. Когнитивни Црвени је наставио са овим замахом првих десет минута, преузимајући вођство у злату и искуство са бројем смрти 4-1. Убрзо након тога, Зирхоес из СК Гаминга извео је три члана Когнитивног Реда да би изједначили резултат на 4-4. СК Гаминг узима први Голд Фури у 12 минута и чини се да се прегруписују након грубог старта.

Когнитивни Ред успева да узме и други Голд Фури и Фире Гиант у року од неколико минута једни од других и стави притисак на СК Гаминг са тимским борбама. Након 28 минута, Когнитивна црвена уништава Тит Гаминг и осваја прву утакмицу.

Гаме Тво

Са великом количином новчаних награда на линији, СК треба да освоји овај меч да би остао у борби за треће место. Два минута у другом мечу, Когнитивни Ред добија прво убиство. СК Гаминг игра мало више дефанзивно и избјегава нападе Когнитивног Реда за првих десет минута утакмице, задржавајући резултат 3-0 за Цог Ред.

На 18 минута, Цогнитиве Ред је победио први Голд Фури и Фире Гиант, повећавајући свој златни предност за 15,000. Чини се да СК Гаминг не може да направи паузу и бори се да убије било ког когнитивног црвеног. Резултат је остао на 11-0 за Цогнитиве Ред за 20 минута утакмице. На 23 минута, Цогнитиве Ред вади сву СК Гаминг и иде за својим непријатељем Титаном. Победили су Титан и освојили треће место у Смите Светско првенство.

Финале (Когнитивни Приме вс. Титан)

Са $ 800,000 разлика у наградном фонду између првог и другог места, обе екипе доносе све што имају за финале Смите Светско првенство. Когнитивни премијер који представља Северну Америку и Титан из региона Европе суочавају се са титулом шампиона у најбољем од пет утакмица.

Игра 1

И Когнитивни Приме и Титан шутирају игру са журком у средини карте, показујући ниво спортског духа и забаве који се дешава током финала. После 4 минута игре, борба за тим избија са Когнитивним премијером који побеђује са 4-1.

Когнитивни премијер узима прву златну бијес на 8 минута и води са златом и искуством. Когнитивни премијер поражава други и трећи Златни бијес, праћен ватреним гигантом, узимајући потпуну контролу над мапом на тридесет минута. После четвртог Голд Фури-а, когнитивни премијер иде после Титановог непријатеља Титана и осваја прву утакмицу.

Игра 2

Други меч почиње са Цогнитиве Ред цртежом прве крви у првој минути. МЛЦСт3алтх когнитивног премијера доминира са само 3 убиства током почетка игре. Когнитивни премијер преузима златну бијес на трци у 7:30 и поново на трку 13:30, са резултатом 5-1 за Цог.

После двадесет минута играња, Титан нема торњеве и когнитивни премијер контролише већину карте. Когнитивни премијер поражује ватрогасног дива и четврти златни бијес, подстичући њихово водство за више од 20.000 злата и искуства. Когнитивни премијер осигурава другу побједу у финалу против Титана.

Игра 3

Титан треба да освоји овај меч да би остао у такмичењу, са $ 800,000 на линији. Аналитичари Хи-Рез-а су увјерени да је то крај за Титан као трећи меч. Когнитивни премијер осигурава прву крв на 2 минута, али игра брзо завршава на 2-2 наредних 6 минута. Титан преузима когнитивни премијер у 8:30, и узима 3 убиства да би водио 5-2. Титан узима први Голд Фури и победи у другом тиму, сада води 9-5.

Титанова Атаракиа доминира са троструким убијањем 17 минута, а Титан поражује други Голд Фури и Фире Гиант. Након 34 минута играња, Титан прави потицај за Когнитивне премијере Феникса и излази на врх током ове невероватне игре.

Игра 4

Когнитивни премијер се сада зноји, првобитно мислећи да ће финале бити 3-0. Четврта игра почиње са Титаном који обезбеђује прву крв три минута.

Обе екипе играју дефанзивније и након 9 минута, борба за екипу се избија са Титаном који води 6-2. Титан користи овај замах да осигура први Голд Фури, али Когнитивни премијер започиње нову борбу за тим, затварајући празнину са 12-10 Титана.На 24 минуту, Титан поражује још један Голд Фури и убија 4 играча когнитивног премијера.

Титан затим наставља да извлачи ватрогасног дива и прави последњи потез за Титов когнитивни премијер. Титан је завршио финале тако што је победио у четвртој утакмици, док су њих двојица отишли ​​у игру пет.

Игра 5

Енергија у Цобб Енерги Перформинг Артс Центру је невероватна. После онога што је изгледало као сигурна ствар за Когнитивног премијера, Титан је изненадио све тако што је ухватио последња два меча. Пети и последњи меч почиње Титаном који води вођство након борбе. Оба тима играју врло дефанзивно, а други борбени тим избија након девет минута са Когнитивним премијером који извлачи већину Титана да води 6-4.

Когнитивни премијер узима прву златну бијес и доминира сљедећом борбом за тим, 14-6 Цог. Когнитивни премијер поразио је још један златни бијес и стварно преузима контролу над мапом. Након дужег меча, Когнитивни премијер порази Титана да би постао Смите Ворлд Цхампионс!

Хвала вам што сте проверили нашу покривеност СВЦ-а на ГамеСкинни. Гамер Лаунцх, наш сестрински производ, је поносни званични вебхостинг сајт за СМИТЕ кланове, цехове и тимове!