Ажурирати Датум: 11 Може 2024
Смите Ворлд Цхампионсхип Даи 2 & цолон; Полуфинале - Игрице

Садржај

Након првог и другог круга елиминација, четири екипе су се поподне појавиле на Смите Ворлд Цхампионсхипу у Атланти, Георгиа. Оба тима из северноамеричких и европских региона су остали, и оба су се морала суочити са својим регионалним партнерима у полуфиналу.

Прва утакмица дана била је између Титана и СК Гаминга, оба из европског региона.

Титан је имао невероватну причу, која долази од аматерског рангирања до Вилдцард турнира, победивши СК да осигура позицију број један у њиховом региону. С друге стране, СК Гаминг је имао дуљу професионалну каријеру и тиме је изградио посвећену базу фанова. Видели смо доста фанова СК-а на ЦСР-у, упркос чињеници да се он одржава у Северној Америци.

Гаме Оне

Оба тима изгледала су добро на почетку прве утакмице, без убијања за десет минута. Титан је успео да удари првом крвљу, пробијајући се у тимску борбу која је завршила са 4-2 за Титан. Утакмица је наставила да буде равна, а Титан је вршио притисак на СК, задржавајући 2-3 убиства до 30 минута, када је Титан победио Голд Фури и Фире Гиант. Са додатним буффом, искуством и златом, Титан је отишао за непријатељске Пхоенике и успио да извуче цијели СК-ов тим, са резултатом од 21-14. Титан је још једном победио Фире Гиант и отишао на непријатеља Титан, осигуравајући прву побједу.

Гаме Тво

Друга утакмица између Титана и СК-а почела је споро, али Титан је осигурао прво убиство мало мање од 6 минута. Титан је побио још 3 убиства са 12-минутном оценом, СК се борила за повратак. На 17 минута, СК успева да обори три члана Титана, али они не могу да осигурају злато.

Изгубивши свој замах, Титан убија четири играча СК-а, гурајући напред на 20-ак минута са резултатом 14-7 Титан. После 30 минута, постоје 3 члана СК лево и Титан прави свој последњи притисак на непријатеља Феникса. Титан је победио Титана и осигурао место у финалу са шансом од 1,3 милиона долара.

Други меч је између сестринских тимова Сјеверне Америке, когнитивног премијера и когнитивног црвеног.

Когнитивни премијер је ветерански тим у професионалном кругу, и дефинитивно је омиљен у друштву. Когнитивни Црвени су најмлађи тим, али су успели да обезбеде прво место за Северну Америку. Ова утакмица је дефинитивно била свачија игра.

Гаме Оне

Прва утакмица између Цог Приме-а и Цог Ред-а почиње са Приме-ом који је прво убио против Реда, на 1 минуту. Прва борба великог тима завршава се са 4-4 на 6-минутном мечу. Цог Ред успева да ухвати први Голд Фури, али то је ризична игра, и они губе три играча за Приме. Црвени води у злату, али заостаје у искуству, са убиством на 10-7 за Приме. У 10. минути, Ред воде успијева да изједначи резултат на 14-14 минута. То је блиска утакмица, али Црвена преузима контролу над картом тако што брише цео Приме тим. Напредују и поражавају премијера Титана да победе у првом мечу.

Гаме Тво

Друга игра почиње са првом крвљу у Когнитивном Црвеном, али Приме стварно преузима контролу над картом рано и доминира. Са 24-минутном оценом, Приме је испред 23-12 у убиствима и има скоро комплетну покривеност мапом. Приме прелази на Ред'с Пхоеникес и гура на њихов Титан, али Ред окреће табеле и успева да их истисне пре него што Титан падне. Когнитивни Ред се враћа и избацује 4 играча на Приме-у у 27. минуту. Црвени извлачи ватрогасног гиганта док премијер зграби још један пораз од Голд Фури. Премијер поново иде за ослабљеним непријатељем Титаном на 40-минутној траци и спушта га да победи у мечу 1: 1. Ова игра је најдужа у досадашњем првенству.

Игра 3

Последњи меч између когнитивног црвеног и когнитивног премијера започиње црвеном хватањем прве крви након прве минуте. Оба тима остају прилично добри чак и током првих десет минута, али премијер доминира у првој екипној борби и узима прву златну бијес да им преда злато и искуство. Након првог првог појачања, Приме заиста преузима контролу над картом и брзо су побједили, побиједивши Реда у Титану након 27 минута. Когнитивни премијер побјеђује против свог сестринског тима и заузеће Титан током сутрашњег финала.

Други дан Смите Ворлд Цхампионсхип-а је завршен, али узбуђење је далеко од краја.

Ми ћемо покривати финале и утјешне утакмице, као и финале цосплаи такмичења сутра, тако да останите у току са ГамеСкинни за сва ажурирања Светског првенства 2015 Смите. Ако нисте у СВЦ-у, ево како да гледате финале сутра!