СМИТЕ Супер Регионалс 2016 Финалс Рецап анд Ресултс

Датум Стварања: 19 Март 2021
Ажурирати Датум: 14 Може 2024
SMITE World Championships 2019 Team Rival VS SK Gaming FINALS

Садржај

Пут до СМИТЕ Светско првенство се све краће и краће из дана у дан. Са нешто мање од два месеца да би најбоље од најбољих узели светску сцену, Хи-Рез Студиос је управо завршио свој годишњи догађај Про Леагуе Супер Регионалс.

Четири НА тима и четири ЕУ екипе дошли су у ЛАН фазу у Хи-Рез Студиос еСпортс Арени у Алпхаретти, ГА - сви у нади да ће освојити своје мјесто на овогодишњем Свјетском првенству у јануару. Након много тешких борби у полуфиналним рундама, четири тима су остала да се суоче са титулом регионалног шампиона. ЕУ тимови НРГ и Обеи су прво отишли ​​на чело, а након тога НА тимови Еагер и Соар Г2А.

Ево шта сте пропустили у овим акционим најбољим мечевима.

Финале ЕУ меча: НРГ вс. Обеи

3-0, наклоност НРГ

Игра 1

Улазак у ову утакмицу, НРГ је био јасан фаворит. Сачињен искључиво од чланова прошлогодишњег Епсилона, није било сумње да ће НРГ победити.

Они су рано водили у игри 1, булдожирали преко Орбита у свакој траци да би гурнули више циљева и добили скоро потпуну контролу над мапом. Успели су да узму два феникса пре него што је Обеи завршио са уклањањем свих НРГ кула Тиер 1.

Послушао је све што је могао како би ублажио штету коју је НРГ учинио својим циљевима тако што је довољно дуго пуцао у Фире Гиант-а да би се Феникси поново појавили, али дистракција није дуго трајала. НРГ је снажно гурнуо Обеи у базу, узимајући Титан и победу са више од 2 пута више убистава од противника.

@ Иаммин_'с Ра Снипес .т пиц.твиттер.цом/ГЦМб2БЈ2сТ

- СмитеПро (@СмитеПро) Новембер 20, 2016

Игра 2

Друга утакмица у овом мечу није била боља за Обеи него прва. НРГ је узела прву крв три минуте касније, а затим је узгајала рано олово. Обеи је успео да се ушуња и да узме Голд Фури у седам минута, али је платио за то са животом играча.

Изгледало је као да би се ствари могле окренути за Обеи након прелијепе подвале из Атене која је ухватила четири члана НРГ-а, али НРГ је био у могућности да га окрене за 3-2 трговину у њихову корист. Обеи је покушао да се надокнади тако што је ушао у Голд Фури. НРГ је још једном успио да их избаци, али није био у стању да осигура Фури за себе.

Неколико минута касније, обе екипе су се поново сукобиле на Голд Фури-ју, али овај пут НРГ је изашао на врх тучњаве, бришући четири играча Обеи без губитка својих.

Са 13к искуства и 7к злата, НРГ је био незаустављив. Убрзо су се пробили у Обеиеву базу и обезбедили Титан, победивши у игри са скоро 4 пута више убистава на табли него Обеи.

. @ ОбеиВариети се вози около и успева да остане жив ... док га @АдаптингСМИТЕ не пронађе иза Фире Гианта! #СПЛ пиц.твиттер.цом/Ди6миЈаМВу

Игра 3

Ово је била последња шанса Обеи да изједначи резултат утакмице и одржи сан регионалног првенства. И првих неколико минута, изгледало је као да ће управо то.

Обеи је трчао у земљу, узимајући Фирст Блоод у 1-1 трговини са НРГ. Изгубили су три члана у сукобу на Голд Фурију, али су узели два играча НРГ-а и спријечили их да осигурају птицу. Обеи се вратио убрзо након тога да узме Голд Фури за себе у 12 минута, а затим је узео други одмах након респавн-а у 17 минута.

Возећи се на малом водству које су добили од неколико корисних тимских борби, Обеи се преселио да украде Фире Гиант-а из НРГ-а са добро постављеним Сцилла улт. Међутим, Исисова НРГ је стигла тамо на време да стане на своје и осигура Гиант-а, згњечивши Обеи-ово водство и извлачећи 4к искуство и 5к златну предност.

Кроз паметно пољодјелство и још неколико добро изведених тучњава, Обеи је изгледао као да би могли узети још једну предност. Али НРГ се није хтио предати и држао корак са средином и касном игром.

Пошто је Обеи компактна предност у каснијој игри почела да буде још израженија, НРГ је знала да време пролази. Обеи је направио храбар потез за Фире Гиант-а и успео да га обезбеди, али их је коштало четири играча и Пхоеника. Ипак, НРГ још увек није инсистирао на победи. Дали су им мало више времена само да би били сигурни.

Коначно, НРГ је направила потез на Голд Фури који их је коштао два члана. Још једна свађа на десној страни Пхоеника Обеи убрзо након што је пала у корист НРГ-а, и они су били у стању да узму сва три феникса и ватрогасног дива неоспореног.

Требало је само један последњи тимски ударац (и победа од 3-0 у следећој борби) да узме Титан и победу. Уз то, НРГ је отишао са титулом првака ЕУ.

Преврнути 3-0 @ТхеОбеиАллианце даје @НРГгг Европском регионалном првенству! #ХРКС #СПЛ пиц.твиттер.цом/7пЛзГ9Гс49

НА Финале Матцх: Еагер вс. Соар Г2А

3-1, милост Еагер

Овај сет игара је био дивља вожња. Изгледало је као да би то могло бити још један потез, али Соар је уложио храбар покушај да понесе наслов првака. Али на крају, Еагер је изашао на врх.

Игра 1

Еагер је кренуо снажно, узимајући Прву крв и још два Соар члана у трговини од 3-2 која је пала у њихову корист. Иако је Соар покушао да се врати и обрађује своје траке, Еагер их је неумољиво гурнуо како би стекао малу карту и КСП предност.

На само седам минута, Еагер је кренуо на први Голд Фури и узео га без проблема. Након још неколико тимских борби, Фури се поново појавио и Еагер га је по други пут примио. Док је Соар покушао да се опорави од предности и контроле карте коју је Еагер узео, Еагер је отишао на трећи Голд Фури на 21 минуту. Ово их је оставило са 10К искуства и 8К злата. Убрзо након респавн-а на 26 минута, Еагер је узео свој четврти и последњи Голд Фури игре.

Уз јасну предност од свих својих заробљених циљева, Еагер је проширио своје водство повлачећи 3-2 трговину на Соар-у и узимајући Фире Гиант-а. Са тако јаким вођством, успели су да узму све циљеве Тиер 1 и Тиер 2 пре него што је Соар успео да гурне један торањ.

Након једне финалне борбе која је завршила са 5-0 брисањем у Еагеровој наклоности, стаза је била јасна да би се средином Пхоеника и потиснуо на Титан за прву победу.

@ СоаРГаминг изгуби игру 1 против @ЕгрВорлд који су рано у серији! #СПЛ #ХРКС пиц.твиттер.цом/5У0К9ВцВОР

Игра 2

Соар није био љубазан према тако великом поразу и изашао је у наредној утакмици. Узели су Прву Крв за мање од једног минута, али ово није изгледало да уплаши Жељан уопште. После овог почетног пораза, Еагер је неумољиво корачао Соар док нису повратили своју предност, а затим су узели Голд Фури убрзо након 11 минута.

Соар је узвратио са 2-0 тимском борбом у њихову корист, и изашао на врх у другој трговини 2-2 убрзо након тога. Жељни покушаја да их гурне и освети 4 смртна случаја која им је Соар придодао, али њихов тренутак није био ту и нису могли да учине заједничке напоре у тимским сукобима.

Упркос њиховом распоређеном времену, Еагер је узео други Голд Фури на 18 минута, а затим је искористио предност у 2: 1 гомили у џунгли. Убрзо након тога, узели су још један Голд Фури да поново преузму вођство.

Обе екипе су плесале једна око друге све до око 26-минутног периода, када је Еагер покренуо ватрогасног дива и осигурао га. Са буффом у руци и Соар у озбиљном недостатку, Еагер је узео свој четврти Голд Фури на 30 минута.

Мање од минуте касније, Еагер је успео да обрише свих пет чланова Соар-а, а затим је ушао у базу и освојио Титан и победио 2. утакмицу.

Смири се тамо @еГрДивиос_! пиц.твиттер.цом/ИдееЕВ3Ксјн

Игра 3

Изгледало је да би то могло бити крај пута за Соар, али су извукли солидну побједу у утакмици 3. т

Жељан је узео Прву Крв у трговини од 2-0 мање од два минута, а онда је изашао на врх још једне свађе са Соар-ом само неколико минута касније. Али то је био задњи пут да је Еагер имао предност у овој игри.

Соар је успио направити 2-4 трговину у њихову корист у сљедећој екипној борби, а затим је осигурао Голд Фури на 11 минута. Још једна борба 2-0 у њихову корист (и импресиван рекорд од 6/0 КД на Андинстер Тхор-у) Узми здраво водство. Они су ово убацили у другу трговину од 2-0 која је проширила своју предност и дала им неколико циљева Тиер 2.

Убрзо након тога, Соар је доминирао у тимској борби која је оставила четворицу чланова Еагер-а мртвим, а затим је потиснула непријатеља на средину Пхоеника да узму своју прву победу на 26 минута.

Овај још није готов! @СоаРГаминг се враћа у игру 3 да би изазвао још једну игру против @ЕгрВорлд-а! #СПЛ #ХРКС пиц.твиттер.цом/ВКваДјкриТ

Игра 4

Ово је била напета игра, док је Соарова судбина висила у равнотежи. Али на крају, Еагер је повратио свој положај и изашао као победник.

Фирст Блоод је отишао у Еагер на четири минута, а убрзо након борбе за џунглу од 2-2 ставио је Еагер на још више предности. Соар је покушао да их избаци у траку и зграби неке кључне циљеве џунгле, али Еагер је био превише агресиван и имао је превише присуства мапа да би остварили велики напредак.

У 10 минута, Еагер је узео свој први Голд Фури. Убрзо након што се бијес вратио, тимови су се поново сукобили и Еагер је изашао на врх са брисањем 4: 0, захваљујући фантастичном куадра-киллу од Запмановог Раме. Са 16 минута, други Голд Фури је пао и на Еагер.

На 21-минутној трци, Еагер је имао озбиљно 20к искуство и 15.000 злата преко Соар-а. Трећи Голд Фури су узели за 22 минута, али је Соар узвратио, бришући тројицу својих чланова минут касније.

Наизглед неустрашив, Еагер је узео Фире Гианта чим су се поново појавили, а онда је гурнуо све Соар-ове циљеве да би добили потпуну контролу над мапом. Ускоро, Соар није имао ни куле ни Феникса, док је Еагер још имао пет кула и све птице.

Ова јасна предност је охрабрила Жељаног да брзо заврши утакмицу, лако узевши Соар'с Титан на 26-минутном месту. Отишли ​​су са првим носиоцем Светског првенства и титулом НА шампиона.

Честитамо @ЕгрВорлд-у за освајање Регионалног првенства Сјеверне Америке! #СПЛ #ХРКС пиц.твиттер.цом/Илв1ЈпсПФП

- СмитеПро (@СмитеПро) Новембер 21, 2016

Шта је следеће за Еагер и НРГ?

Након низа дуготрајних и тешко освојених битака, Еагер и НРГ зарадили су аутоматска места на светској позорници у јануару на СМИТЕ Светска првенства у Атланти, Га. Други Супер Регионални учесници ће морати да прођу кроз заграде како би имали шансу за титулу првака - што ће свакако бити забавно гледати у наредним недељама.

Пратите ГамеСкинни за више СПЛ акције и покривеност највећег СМИТЕ догађај године.