Мадден 16 пикова Царолина Пантхерс за Супербовл победу

Ажурирати Датум: 16 Може 2024
Мадден 16 пикова Царолина Пантхерс за Супербовл победу - Игрице

Садржај

Мадден 16, ЕА најновији дио франшизе, одлучио је побједник Супербовл 50 - Царолина Пантхерс.

Мадден има историју одабира победника са алармантном тачношћу. Прошле године, игра је тачно предвидела победника и коначни резултат утакмице Супербовл између Патриота и Сеахавкса (28-24). Победа је побољшала свој Супербовл предвиђачки рекорд на 9-3.

Према Мадден, ево шта ће се десити:

1ст Куартер: 10-0 Царолина

Каролина води рано вођство, захваљујући дугом повратку од стране Теда Гинна Јр., након чега следи тоуцхдовн пропусница на уски крај Грег Олсен. Каролина затвара четврт са теренским голом.

2нд Куартер: 17-0 Царолина

Каролина наставља свој напад, отварајући другу четвртину са Јонатханом Стевартом који јури на тоуцхдовн. Бронцоси још увијек не могу наћи пут до крајње зоне.

3рд Куартер: 17-13 Царолина

Маннинг и Бронцос излазе у трећој четвртини, нису спремни одустати без борбе. Маннинг баца тоуцхдовн пропусницу Еммануелу Сандерсу, дајући Бронцосима своје прве поене. Тоуцхдовн је праћен пресретањем и два гола на терену.

4тх Куартер: 20-17 Бронцос

Бронцоси настављају трку, са Маннингом који је бацао тоуцхдовн на Демарииуса Тхомаса, да би повео са 20-17. Али са мање од минуте преостале на сату, Кам Њутн узима ствари у своје руке, скремљајући и прескачући преко Бронцосових играча да уђу у крајњу зону.

Финал Сцоре: 24-20 Пантхерс

Кога желите да видите победите Супербовл? Слажете ли се с овим предвиђањем? Јавите нам у коментарима испод!